„La dílna“ Kuks - letní dílna latinskoamerických písní a rytmů s Martou Töpferovou

Vzdělávání

La dílna vznikla jako prostor pro předávání znalostí a bohatých zkušeností v oblasti latinskoamerické hudby, které Marta během svého dlouholetého působení v této komunitě nasbírala. Dílna umožní účastníkům hlouběji poznat latinskoamerické rytmy a styly. La dílna je převážně zaměřena na nauku písní a základních rytmických doprovodů na ruční perkuse a tleskání. Naučíme se písně ve stylech jako je kubánský son, guajira, bolero, kolumbijské porro, venezuelské joropo, vals, chilská cueca nebo argentinská chacarera a zamba. Také se budeme věnovat rytmům na maracas (rumba koule), clave, a tleskání, kterými se typicky zpěváci doprovází.

Předchozí zkušenost se zpěvem je nápomocná, ale není podmínkou. Budeme se učit převážně podle sluchu, takže není nutné umět noty. Noty a texty k písním budou rovněž k dispozici. Také je možné se zapojit jako instrumentalista, u této dílny vytvoříme i hudební ansámbl.

www.martatopferova.com

 

LEKTORKA:
Marta Töpferová

TERMÍNY: 
Pátek 3.8. 2018 (od 11:00 hodin) do neděle 5.8. 2018 (do 16:00 hodin)

MÍSTO: 
Barokní areál Kuks - Vzdělávací centrum
https://www.hospital-kuks.cz/cs/vzdelavaci-centrum

KURZOVNÉ:
2500 kč včetně ubytování přímo na Hospitalu Kuks (ve dvoulůžkových pokojích - pátek + sobota)
2180 kč bez ubytování 

PROGRAM: 
Písně a rytmy z různých oblastí Latinské Ameriky, zejména z Kuby, Kolumbie, Venezuely, Argentiny, Chile a Bolivie

PRO KOHO: 
zpěváky i instrumentalisty
*** dílna bude zaměřená na nauku písní a doprovodů na ruční perkuse, ale noty budou k dispozici pro instrumentalisty, kteří se chtějí zůčastnit jako hráči v ansámblu

PŘIHLÁŠKY: http://www.martatopferova.com/performances-1/2018/8/3/la-dlna-kuks-lto-barokn-arel-kuks-czech-rep

Pro potvrzení vašeho místa na dílně, prosíme pošlete vyplněnou přihlášku na mail: info@martatopferova.com + kurzovné na účet:
107-7315710287/0100

INFORMACE: info@martatopferova.com