Kino 2.0 - Memento mori - Netradiční zážitková projekce na Kuksu již 25. července!

Nezvyklá cesta za dobrodružstvím stříbrného plátna. Projekce zahalená oparem tajemství, kde divák dopředu neví, jaký film ho čeká. Napovědět může pouze místo, doprovodné aktivity a dress code, které dohromady skládají jedinečný zážitek.

Bojíte se smrti? Odhoďte obavy stranou a přivítejte se jako staří přátelé. Kino 2.0 se odehraje v majestátních kulisách hospitálu Kuks. Před nevyhnutelným koncem sečtete své ctnosti a neřesti a setkání oslavíte hudbou a vínem.

Kino 2.0 je tematické promítání, které pořádá kino Bio Central. Ve 20:00 čeká diváky welcome drink a o půl hodiny později zakusí atmosféru Šporkovské hrobky při soumraku. Ve 21 hodin započne samotná projekce. Film končí po titulkách, ale kino 2.0 končí až po večírku. Nádvoří hospitálu bude žít až do půlnoci, o hudbu se postará DJ Segment.

Osvěžení i občerstvení si diváci budou moci zakoupit ve stáncích přímo na nádvoří. Kromě vína, piva a kávy v nich najdou i něco menšího k zakousnutí.

Dress code: Sáhněte po tom nejlepším ze svého šatníku. Když si nebudete jistí, zvolte semi formal outfit - malé černé (velké zlaté), nebo čistá košile nic nezkazí.

Další informace na: www.biocentral.cz, vstupenky na bit.ly/Chci-na-Kino2_0