Rezervace prohlídky pro zájezdy

Rychlé a nezbytné info pro všechny vedoucí skupinových zájezdů

Je možné si rezervovat výklad Základního prohlídkového okruhu hospitálem a Šporkovské hrobky a to pro minimálně desetičlennou skupinu.

V této záležitosti doporučujeme zatelefonovat přímo do pokladny 499 692 161 (ve všední dny od 8:00 do 15:30), případně kontaktovat sl. Markétu Sýsovou na e-mailu sysova.marketa@npu.cz (vyčkejte na potvrzení). Při objednání uveďte datum a čas začátku prohlídky, zvolený prohlídkový okruh, počet osob a případná specifika skupiny (studenti, senioři, ZTP, cizojazyčná skupina apod.).

Důležité:

Prosíme vedoucí objednaných skupin, aby měli připravenou předem vybranou hotovost k úhradě vstupného, výrazně se urychlí jejich odbavení.

Zároveň je nutno se dostavit do pokladny hospitalu min. 15 minut před začátkem objednané prohlídky. V případě zpoždění příjezdu (dopravní komplikace apod.), nás prosím ihned kontaktujte na výše uvedeném telefonním čísle. V případě, že se skupina dostaví po začátku objednaného času prohlídky, bude muset vyčkat na další volný termín.

Pokladní může k objednané skupině doprodat jednotlivé návštěvníky a to až do maximálního počtu osob definovaného pro jednotlivé prohlídkové okruhy.

Pokud chcete navštívit pouze expozice Českého farmaceutického muzea (Historie lékáren a Historie výroby léků), můžete rezervaci učinit prostřednictvím online formuláře na stránkách ČFM.

Upozorňujeme, že není možné si rezervovat skupinovou prohlídku během těchto kulturních akcí: Vinobraní na Kuksu (9. září), Svatohubertské slavnosti (7. 10.). Děkujeme za pochopení.