Rezervace prohlídky pro zájezdy

Rychlé a nezbytné info pro všechny vedoucí skupinových zájezdů

 

Přijímáme objednávky zájezdů na rok 2019!

Je možné si rezervovat výklad Základního prohlídkového okruhu hospitálem, Historie lékáren a Šporkovské hrobky a to pro minimálně desetičlennou skupinu.

V této záležitosti doporučujeme zatelefonovat přímo do pokladny: 499 692 161 (pondělí až pátek 8:00 až 16:00). Případně kontaktovat Markétu Krátkou na e-mailu: sysova.marketa@npu.cz (vyčkejte na potvrzení).

Při objednání uveďte:

  • datum a čas začátku prohlídky,
  • zvolený prohlídkový okruh,
  • počet osob,
  • případná specifika skupiny (studenti, senioři, ZTP, cizojazyčná skupina apod.),
  • telefonní kontakt na vedoucí/ho zájezdu.

Důležité:

Prosíme vedoucí objednaných skupin, aby měli připravenou předem vybranou hotovost k úhradě vstupného, výrazně se urychlí jejich odbavení.

Zároveň je nutno se dostavit do pokladny hospitálu min. 15 minut před začátkem objednané prohlídky. V případě zpoždění příjezdu (dopravní komplikace apod.), nás prosím ihned kontaktujte na telefonním čísle 499 692 161. V případě, že se skupina dostaví po začátku objednaného času prohlídky, bude muset vyčkat na další volný termín.

Pokladní může k objednané skupině doprodat jednotlivé návštěvníky a to až do maximálního počtu osob definovaného pro jednotlivé prohlídkové okruhy.

Pokud chcete navštívit pouze expozice Českého farmaceutického muzea (Historie lékáren a Historie výroby léků), můžete rezervaci učinit prostřednictvím online formuláře na stránkách ČFM.